Partner

Fotovoltaické elektrárny pro firmy

přijímáme objednávky červen/červenec 2024

Firemní fotovoltaické elektrárny na klíč

Instalace fotovoltaické elektrárny umožňuje firmám vyrábět vlastní elektřinu, což vede k významnému snížení nákladů na elektřinu. Vlastní výroba elektřiny může pokrýt část nebo dokonce veškerou spotřebu energie.

Vlastní výroba energie zajišťuje firmě větší nezávislost na výkyvech cen elektřiny na trhu a na spolehlivosti dodavatelů.

Fotovoltaické systémy mají dlouhou životnost (obvykle 25-30 let) a vyžadují minimální údržbu. Díky technologickému pokroku se jejich efektivita neustále zvyšuje, což zajišťuje dlouhodobé výnosy z investice.

Proč firemní fotovoltaiku?

Od ledna 2023 je možné stavět fotovotoltaické elektrárny do 50 kWp bez licence a stavebního povolení. V současné době se mění trend, kdy se větší elektrárny stavěly za účelem hlavně prodat do sítě na situaci, kdy se elektrárny staví hlavně pro vlastní spotřebu. 

U řešení do 50 kWp instaloveného umíme postavit fotovoltaickou elektrárnu i v bezpřetokovém režimu, tj. v situaci, kdy distributor povolí připojení pouze ve zjednodušeném připojení bez možnosti dodávek přebytků do sítě. 

Naše zkušenost z posledního roku je, že řada manažerů a živnostníků prostě vědí, že se musí postarat sami o sebe a pokud ta možnost postavit elektrárnu na snížení nákladů je, tak výstavbu FVE realizují. 

Řada bank pro své klienty má produkty na financování těchto opatření, takže se nejedná ani o zásah do provozního cash-flow a v mnoha případech splátka je obdobná platbě za elektřinu nebo dokonce i nižší.

I bez dotace má investice do fotovoltaické elektrárny význam.

Sníží se náklady na elektrickou energie.

Elektrárna se daňově odepisuje.

Stavíme elektrárny na technologiích:

ZÍSKEJTE NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Energie se zdražováním nečekají, vy byste neměli taky!

Čím dříve se nám ozvete, tím dříve se osvobodíte od závazků drahé energie a budete moct snížit svoje náklady až na nulu.

Každá zakázka je pro nás výzvou a my máme výzvy rádi. Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem!

FAQ

Často kladené otázky

1. Ušetříte za elektřinu – díky vlastní výrobě elektřiny snížíte množství elektřiny, které nakupujete od svého dodavatele.
2. Získáte dotaci až 50 % z ceny – konkrétní výše dotace závisí na zvoleném řešení.
3. Investicí se chráníte před inflací – přemýšlíte nad instalací fotovoltaické elektrárny? Právě teď je vhodná doba investovat naspořené prostředky, aby neztrácely hodnotu.
4. Nepocítíte zdražování elektřiny – cenu elektřiny, kterou si sami vyrobíte, Vám nikdo nezmění.
5. Díky baterii se nemusíte bát výpadků elektřiny – i při případném blackoutu Vám díky vlastní výrobě a uskladnění elektřiny budou fungovat důležité spotřebiče.
6. Prodáte přebytky – pokud bude Vaše baterie naplněná, ani tak o vyrobenou elektřinu nepřijdete. Prodáte ji do sítě za tržní výkupní cenu.

fotovoltaické elektrárny na klíč pro domácnosti a firmy

Co ŘEŠÍTE vy?

Co ŘEŠÍME My?

Pošlete poptávku

Zavoláme vám do 48 hodin

Obhlídka nemovitosti

Výběr nejlepší technologie

Dotace a papírování

Chci bezplatnou konzultaci a technickou obhlídku!