Fotovoltaické elektrárny zemní konstrukce – tree systém

přijímáme objednávky květen/červen/červenec 2024

Fotovoltaické elektrárny zemní konstrukce – tree systém

Pro zemní instalace využíváme tzv. „tree system“, tj nastřelení konstrukce prostřednictvím tyčí do země. Tedy žádný bagr, beton. Nelze bohužel na kamenitý podklad. Tato technologie má výhodu rychlé instalace i v hůře přístupných místech, pěkně vypadá a plní svůj účel.
Zemní instalaci lze použít i pro rodinné domy v rámci NZU, a to v případě, že není jiná možnost kam nainstalovat panely. Jedinou podmínkou je, aby byla možná údržba (sekání), což naše řešení splňuje.
V případě zájmu je možné konstrukci z reálné instalace prohlédnout po dohodě v Hradci Králové.

IMG_4576

Stavíme elektrárny na technologiích:

ZÍSKEJTE NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Energie se zdražováním nečekají, vy byste neměli taky!

Čím dříve se nám ozvete, tím dříve se osvobodíte od závazků drahé energie a budete moct snížit svoje náklady až na nulu.

Každá zakázka je pro nás výzvou a my máme výzvy rádi. Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem

FAQ

Často kladené otázky

1. Ušetříte za elektřinu – díky vlastní výrobě elektřiny snížíte množství elektřiny, které nakupujete od svého dodavatele.
2. Získáte dotaci až 50 % z ceny – konkrétní výše dotace závisí na zvoleném řešení.
3. Investicí se chráníte před inflací – přemýšlíte nad instalací fotovoltaické elektrárny? Právě teď je vhodná doba investovat naspořené prostředky, aby neztrácely hodnotu.
4. Nepocítíte zdražování elektřiny – cenu elektřiny, kterou si sami vyrobíte, Vám nikdo nezmění.
5. Díky baterii se nemusíte bát výpadků elektřiny – i při případném blackoutu Vám díky vlastní výrobě a uskladnění elektřiny budou fungovat důležité spotřebiče.
6. Prodáte přebytky – pokud bude Vaše baterie naplněná, ani tak o vyrobenou elektřinu nepřijdete. Prodáte ji do sítě za tržní výkupní cenu.

máte zájem o bezplatnou konzultaci a technickou obhlídku?